Sztuczny Bob

Image Description

 

Wskazówki: Przedziel włosy z boku i zwiąż gumką nisko w koński ogon. Następnie zsuń gumkę niemal do końca ogona. Jego koniec trzymaj w rękach i zabezpiecz wsuwkami, podwijając włosy.

Włosy częściowo zaczesane do tyłu

Image Description

 

Wskazówki: przed wyprostowaniem włosów prostownicą, umyj je i wysusz suszarką. Grzebieniem natapiruj włosy na szczycie głowy. Teraz zaczesz je miękko do tyłu. Rozetrzyj żel w palcach i muśnij dłońmi włosy na szczycie i po bokach. Pozwoli to wygładzić i utrzymać w ryzach każdy kosmyk.

Centrum jest po środku

Image Description

 

Wskazówki: wysusz włosy suszarką i wyprostuj je. Szczególnie mocno wygładź włosy na szczycie głowy. Możesz użyć do tego szczotki lub prostownicy. Włosy zaczesz do tyłu, formując wcześniej dwa przedziałki. Żelem wygładź wydzielone po środku głowy pasmo i upnij je krzyżując wsuwki.

Przedziałek po środku głowy i artystyczny kok

Image Description

 

Wskazówki: włosy zbierz nisko w kucyk i podwiń go pod spód. W utworzoną w ten sposób pętlę powinny wchodzić dwa palce. Pozostałe włosy skręć i owiń wokół pętli. Teraz upnij włosy wsuwkami. Gładki wygląd nadasz fryzurze nakładając na włosy żel.

Pleciony kok

Image Description

 

Wskazówki: Zacznij zaplatać luźny warkocz francuski kierując się od czubka głowy na bok. Pozostałe włosy zbierz w koński ogon. Teraz zapleć także koński ogon i ułóż z niego kok. Pleciony z boku warkocz ułóż na górze koka i upnij spinkami.

 

Jeśli któraś z tych fryzur przypadła Ci do gustu to przyjdź do Novatio i odwiedź naszych specjalistów! Zapraszamy!