Masz zniszczone włosy? Nie podoba Ci się, że kręcą się i są puszyste? Nasi fryzjerzy zalecają kuracje z keratyną. Odmładzająca, naturalna i wzmacniająca, włosy wyglądają jak nowe!

Terapia Global Keratin jest oparta o użycie keratyny, która w sposób naturalny poprawia wygląd, jak i zdrowie włosów. Jest to proces odżywczy, nie zawiera żadnych chemicznych środków żrących. Może z niego korzystać każdy, poprzez wprowadzenie go w powłoczke włosa otrzymujemy piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Efekty terapii można zauważyć już od samego początku miękkość, połysk i wykwintność. Do tego w przeciwieństwie do innych terapii jest idealna do włosów protowanych sztucznie, czy farbowanych. Włosy są idealnie proste i elastyczne. Dzięki temu prostowanie keratyną usprawnia poranną stylizacje głowy!

Keratyna jest bardzo łagodna dla włosów, wyglądają one po niej naturalnie i zdrowo. Dzięki niej zostaje odbudowana odporność włosa,  jego wytrzymałość na warunki pogodowe i blask. Nałożenie keratyny na włosy jest o wiele tańsze i zdrowsze od codziennego prostowania, warto więc zainwestować w taką kuracje, jeśli pragnie się mieć piękne, proste włosy.

Twoje włosy będą zawsze piękne i gładkie po skorzystaniu z tej terapii w naszym salonie. Rezultaty zauważysz natychmiast po zastosowaniu! Salon NOVATIO w Luboniu gorąco poleca tę usługe, po niej problemy z nieatrakcyjnymi włosami i koszmarem z układaniem włosów odejdą!

Jeśli masz jakieś pytania, bądź chcesz umówić się z naszymi stylistami skontaktuj się z nami!