Nazwa zabiegu pochodzi od francuskiego słowa cień”. Ten najmodniejszy obecnie trend ma przede wszystkim na celu rozjaśnienie i złagodzenie rysów twarzy. Niesamowicie prezentuje się na włosach prostych, jak i kręconych. Jednakże nasi fryzjerzy ostrzegają, iż nie należy stosować tego cieniowania na włosach krótkich, cienkich bądź delikatnych.

Najczęściej w przypadku tego zabiegu spotykamy się z połączeniem brązu i blond. W naszym NOVATIO proponujemy także inne kolorystyczne odcienie, w doborze takowego proszę zaufać naszym fryzjerom. Należy bowiem pamiętać o stosownym porównaniu karnacji i naturalnego odcienia włosów z kolorem, który ma zostać położony. W salonie fryzjerskim NOVATIO znajdziesz całą gammę kolorów do wykorzystania.

Fryzura ma wyglądać jak muśnięta promieniami słonecznymi, czyli kolor musi stopniowo zwiększać swoją intensywność. Z naturalnej barwy powoli przechodząc w piękny odcień, który został położony na głowie. Efekt jest zawsze inny w zależności od koloru jaki będzie zrobiony.

Nawet światowe gwiazdy korzystają z tej usługi u swoich fryzjerów! Miley Cyrus, Jennifer Aniston, Rihanna te trzy kobiety użyły tej usługi! Jeśli chcesz wyglądać, jak gwiazda i lubisz eksperymentować. Ombre hair jest idealnym zabiegiem dla Ciebie, a nasz salon fryzjerski NOVATIO jest w stanie sprawić, że twoje włosy będą wyglądały jak muśnięte przez wiosenne promyki słońca.

Jeśli masz jakieś pytania, bądź chcesz umówić się z naszymi stylistami skontaktuj się z nami!