Brzmi to całkiem nierealnie, lecz takowa usługa istnieje, można by ją nazwać „najnowocześniejszym trendem fryzjerskim”. Koloryzacja 3D jest zupełnie nową ścieżką we współczesnym fryzjerstwie. 

Co to znaczy, że fryzura jest trójwymiarowa? Przede wszystkim najważniejszy jest tutaj spójny kolor włosów i naturalna umiejętność układania się fryzury. Koloryzacja 3D sprawia, że włosy stają się grube i nabierają naturalnej objętości, prezentując nowy, piękny kolor!

Innowacyjność tej koloryzacji polega na możliwościach jakie dostarcza. Poprzez stosowne pofarbowanie włosów można uzyskać optyczny efekt niesamowitej objętości, czy zmiany sylwetki głowy. Dlatego do danego zabiegu trzeba mieć duże doświadczenie, gdyż dobieranie kolorów jest niezmiernie trudne. Najważniejszą zasadą dobierania koloru jest oczywiście wygląd zewnętrzny klienta. Następnie, gdy oszacuje się jaki kolor jest idealny dla preferencji danej osoby, fryzjer przygotowuje farbę z paru tonów. Najczęściej jest to mieszanka zimnych i gorących barw, gdyż połączenie tych dwóch odcieni daje efekt trójwymiarowości, który jak najbardziej chcemy uzyskać!

Oczywiście nałożenie farby musi być zgodne z cięciem włosów, dzięki temu otrzymujemy wrażenie światła przenikającego ciemniejsze warstwy włosów, tworząc efekt głębiNaturalnie, ale jednocześnie wyraziście – tak będzie wyglądać Twój nowy kolor po wizycie w Salonie Fryzjerskim NOVATIO w Luboniu.

Jeśli masz jakieś pytania, bądź chcesz umówić się z naszymi stylistami skontaktuj się z nami!