Nasz salon fryzjerski oferuje szeroki spis usług, które uszczęśliwią każdego klienta! Nie tylko atrakcyjność zabiegów zachęca do skorzystania, lecz także doświadczenie i zaangażowanie naszych stylistów fryzur w swój zawód. Przychodząc do naszego salonu spotkasz się z miła obsługą, jak i dobrą jakością fryzur.

Nasz stylista fryzur Agnieszka Arteniuk ma 15 letnie doświadczenie w swoim zawodzie oraz dużo osiągnieć na swoim koncie. W swojej karierze fryzjerskiej pani Agnieszka miała okazje obsługiwać takie gwiazdy jak Doda, czy Natalia Lesz! Współpracowała z dwoma prestiżowymi firmami, czyli Kadus i Kemon. Dodatkowo nasz fryzjer cały czas poszerza swoją wiedzę poprzez różne szkolenia fryzjerskie, czy to w Polsce czy międzynarodowo, np. na Maderze. Zawsze jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i krzykami mody w naszym zakładzie fryzjerskim!

Każdy może odwiedzić nasz salon fryzjerski! Nasz fryzjer oferuje strzyżenia damskie, męskie, jak i dziecięce. Wszystko robione z jak największą dokładnością i sercem. Przy koloryzacji, czy ułożeniu stylista zwraca uwagę na każdy szczegół i gwarantuję jakość fryzury. Firmowe kosmetyki podnoszą poziom zabiegów do jak najwyższego!

Nasz salon, mieści się w spokojnym miejscu, gdzie z Poznania można dojechać bezproblemowo. Z centrum Poznania można dotrzeć na miejsce bez korków i stresu jaki spotykamy w tłoku miasta. Ponadto przy naszym salonie zawsze znajdzie się miejsce parkingowe dla swojego samochodu. Wspaniała lokalizacja salonu, świetna obsługa, jakość produktu i każdy szczegół dopracowany na najwyższym poziomie – Salon fryzjerski NOVATIO w Luboniu oferuje wszystkie te rzeczy!

Jeśli opis naszego zakładu fryzjerskiego cię zachęcił odwiedź nas! Jeśli masz jednak ochotę dowiedzieć się więcej na temat naszych fryzur i usług, poczytaj nasz blog fryzjerski, tam poznasz dokładniej co mamy do zaoferowania!