Czy pragniesz wyglądać młodziej? Chcesz by twoje włosy zachowały swój naturalny kolor, bez ciągłego ich farbowania? Nie możesz znieść siwizny? Skorzystaj z odsiwiacza!

 

Odsiwiacz jest substancją, która ma za zadanie przywrócić męskim włosom, z siwego odcienia, ich naturalny kolor. Preparat działa skutecznie nie tylko na włosy, lecz także na ich cebulki, zwiększając tym efekt substancji! Co więcej, płyn nie tylko dodaje włosom blasku i naturalnego koloru, zauważa się też znaczy wzrost ich elastyczności, grubości, a nawet likwidacje łupieżu! Działanie preparatu jest całkowicie naturalne, nie wykorzystuje efektu koloryzującego, lecz rzeczywiście przywraca włosom ich naturalny kolor, zamiast siwizny.

Przykładem takich odsiwiaczy może być, SILVER STOP. Jest to wysoko-półkowy preparat, polecany przez każdą firmę fryzjerską. Efekty płynu widać już po trzech tygodniach użytkowania. Wykorzystuje się go raz na tydzień, więc jest też bardzo oszczędnym wydatkiem. Każdy mężczyzna może stosować tę substancje, nie przynosi ona żadnych powikłań.

PRZED UŻYCIEM ODSIWIACZA

PO UŻYCIU ODSIWIACZA

Jeśli chcesz obronić swoje włosy przed siwym kolorem, zajrzyj do naszego salonu i kup odsiwiacz!